SZTUKATERIA

Profesjonalizm • Jakość • Terminowość • Słowność

MONTAŻ SZTUKATERII WEWNĘTRZNEJ WROCŁAW

Jeśli szukasz wrocławskiej firmy remontowej, która świadczy usługi w zakresie sztukaterii, to Luk-Bud jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Jako doświadczony specjalista w branży remontowej, oferujemy kompleksowe usługi sztukaterii dla domów i mieszkań. Nasze usługi obejmują między innymi wykonanie różnego rodzaju listew, płycin, ornamentów, kolumn i innych elementów dekoracyjnych. Sztukateria to sztuka zdobienia i ozdabiania przestrzeni za pomocą rzeźbionych i profilowanych elementów. W naszej firmie remontowej w Wrocławiu, doskonale wiemy jak ważną rolę pełni sztukateria w procesie remontowym, i pracę wykonujemy starannie, tak jak należy, np. skuwanie posadzek. Dlatego też, oferujemy naszym klientom usługi w zakresie sztukaterii na najwyższym poziomie. Jako specjaliści od sztukaterii w Wrocławiu, posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, aby zrealizować praktycznie każdy projekt. Nasze usługi są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami, używając tylko najlepszych materiałów i narzędzi. Dzięki temu, nasze projekty są nie tylko piękne, ale także trwałe i odporne na uszkodzenia.

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i projektu. Przygotowujemy szczegółowy plan sztukaterii, który pozwala na kontrolę każdego etapu prac oraz terminowość wykonania. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że ich domy będą wyglądały dokładnie tak, jak sobie wymarzyli. Jako firma remontowa w Wrocławiu, dbamy o pełną satysfakcję naszych klientów. Dlatego też, oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarancję jakości naszych usług. Nasze projekty sztukaterii są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normami bezpieczeństwa. Jeśli potrzebujesz usług w zakresie sztukaterii w Wrocławiu, to skontaktuj się z nami już dziś. Nasza firma remontowa Lukbud jest gotowa na realizację każdego projektu, bez względu na jego skomplikowanie. Odkryj naszą ofertę i przekonaj się, że sztukateria to sztuka, w której jesteśmy ekspertami!

malowanie Wrocław-min

POTRZEBNA CI FIRMA REMONTOWA

ZADZWOŃ!

Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kobierzyce, Strzelin, Brzeg, Smardzów, Żórawina, Bielany Wrocławskie, Marcinkowice, Kobierzyce

OPINIE O LUK-BUD

Przemek Szu
Przemek Szu
2023-04-05
Bardzo polecam Pana Rafała, świetne podejście do klienta, punktualność, profesjonalizm, niezwykła dbałość o szczegóły i uczciwość. Z takimi fachowcami remont nie jest taki straszny 🙂
FitStreet Fashion
FitStreet Fashion
2023-03-29
Polecam serdecznie Pana Rafała, jakość i precyzja 🙂
Niamh Homps
Niamh Homps
2023-03-14
Rafał is a pleasure to work with. When we moved into our new home, he redecorated two of our kids bedrooms and did such a quality job on them. He had to remove old wallpaper, smooth all the walls and then repaint - which he did to my complicated specifications! I am an instagram/Pinterest fan, and so I had a lot of ideas for how to decorate the rooms, and Rafał was brilliant at making all of these ideas a reality. I would recommend him to anyone. He is clean, on time, a perfectionist and always checks everything with me before proceeding, which I appreciate. I have since had him back for some other jobs, and have always been super happy with the results.
Erkan Kosluk
Erkan Kosluk
2023-02-21
Mr. Rafal painted the bathroom and some part of kitchen ceiling in my flat. He removed the existing damaged layer, applied some material and painted all the next day. Everything was on time as promised and ended up very well. I recommend. Also he speaks english, which was a big plus 🙂
Izabela Kazmierczak
Izabela Kazmierczak
2023-01-08
Pan Rafał profesjonalnie wykonał naprawy w naszym mieszkaniu. Odmalowane ściany, położony silikon, wymieniona półka prysznicowa, przykręcone drzwiczki do szafek. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!
Magdalena Rusak-Dzięgielewska
Magdalena Rusak-Dzięgielewska
2022-12-07
Profesjonalne podejście do klienta. Otrzymaliśmy rzetelną wycenę oraz mogliśmy doradzić się jakie wybrać farby do malowania. Całe malowanie mieszkania odbyło się bardzo czysto, dzięki profesjonalnemu oklejaniu mebli, podłóg itp. Terminy i ustalenia zostały dotrzymane. Pan Rafał jest bardzo sympatycznym, kulturalnym i godnym zaufania człowiekiem. Oby więcej takich profesjonalistów wokół nas. Jeśli ponownie będziemy odświeżać mieszkanie skorzystamy z usług Pana Rafała.
Karina Jarząb
Karina Jarząb
2022-10-21
Bardzo polecam usługi Pana Rafała i jego firmy Luk-Bud. Współpraca przebiegła idealnie zaczynając od wyceny, omówienia szczegółów malowania i usuwania pęknięć. Pan Rafał doradził również w doborze odpowiednich materiałów i farb, co jest ważne w zachowaniu jakości malowania. Wszystkie terminy i ustalenia zostały zrealizowane perfekcyjnie. Wyjątkowo pozytywna i sympatyczna osoba:) Polecam każdemu kto oczekuje wysokiej jakości usług.
Dorota Nidrych
Dorota Nidrych
2022-08-25
Polecamy firmę, profesjonalne wykonanie usługi. Doskonały kontakt, staranność, terminowość o co bardzo trudno w dzisiejszych czasach.
Aga Morasiewicz
Aga Morasiewicz
2022-07-18
Malowanie oraz drobne poprawki w mieszkaniu wykonane bardzo dokładnie i estetycznie. Świetny kontakt z Panem Rafałem. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję i polecam!
Adam Oziewicz
Adam Oziewicz
2022-05-20
Świetna współpraca: Usługa Pana Rafała (malowanie wnętrza mieszkania) była bardzo profesjonalna. Rzetelne i dokładne podejście do pracy, bardzo dobra komunikacja w trakcie realizacji i świetne efekty. Dziękuję za współpracę!

SZTUKATERIA GIPSOWA WROCŁAW

SZTUKATERIA WE WROCŁAWIU FAQ

Jakie usługi remontowe i wykończeniowe oferuje LUK-BUD?

LUK-BUD oferuje szeroki zakres usług remontowych i wykończeniowych, takich jak malowanie, gładzie gipsowe, układanie glazury i terakoty, montaż sufitów podwieszanych, a także kompleksowe remonty łazienek, kuchni i innych pomieszczeń.

W jakich lokalizacjach firma LUK-BUD świadczy swoje usługi?

Firma LUK-BUD działa na terenie miast: Wrocław, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kobierzyce, Strzelin, Brzeg, Smardzów, Żórawina, Bielany Wrocławskie, Marcinkowice, Kobierzyce oraz w okolicach Kamieńca Wrocławskiego, Dobrzykowic, Nadolic i Chrząstawy.

Czy LUK-BUD oferuje bezpłatną wycenę i konsultację przed rozpoczęciem prac?

Tak, LUK-BUD oferuje bezpłatną wycenę i konsultację przed rozpoczęciem prac remontowych lub wykończeniowych. Nasz specjalista odwiedzi Państwa na miejscu, dokładnie oceni zakres prac i przedstawi szczegółową ofertę.

Czy LUK-BUD udziela gwarancji na wykonane prace?

Firma LUK-BUD udziela gwarancji na wszystkie wykonane prace remontowe i wykończeniowe, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z wykonanymi pracami, nasi specjaliści szybko i sprawnie je usuną.

5/5 - (2 votes)